Polecane książki

Pakiet Cudowny chłopak: Cudowny chłopak / Cudowny chłopak i ja – trzy cudowne historie / 365 dni cudowności

Palacio R. J.

Dołącz do milionów czytelników, którzy pokochali cudownego chłopaka – zwykłego dzieciaka z niezwykłą twarzą.

August musi codziennie mierzyć się ze światem. Walcząc o normalność dla siebie, mimochodem zmienia życie innych. Pozwól, aby odmienił też twoje!
Pakiet „Cudowny chłopak” to trzy najpopularniejsze książki w ładnym, kolorowym pudełku upominkowym. Pakiet zawiera książki:

„Cudowny chłopak”

Wzruszająca i jednocześnie przezabawna opowieść o tym, że niełatwo być innym.
W bijącej rekordy popularności ekranizacji wystąpili:  Julia Roberts, Owen Wilson oraz Jacob Tremblay.

August jest inteligentnym, dowcipnym chłopcem i jego życie wyglądałoby pewnie zupełnie inaczej, gdyby nie jeden zmutowany gen, z powodu którego ma zdeformowaną twarz i zanim skończył 10 lat, musiał przejść 27 operacji. Do tej pory patrzył na siebie oczami bezwarunkowo kochających go rodziców i siostry. Teraz, gdy idzie do szkoły – od razu do piątej klasy – przyjdzie mu się zmierzyć ze światem rówieśników i starszych uczniów, z ostracyzmem, uprzedzeniami, a czasem ze zwykłym chamstwem i podłością. Spotka się jednak również z dobrocią, przyjaźnią i wspaniałomyślnością. Kontakt z rówieśnikami odmieni  Augusta. Ale czy tylko jego?

„Cudowny chłopak i ja trzy cudowne historie”

Każdy z nas marzy o tym, by zostać zauważonym i by inni lubili nas takimi, jacy jesteśmy!

Auggie w ciągu roku szkolnego zmienił życie nie tylko swoje, ale i wszystkich wokół – kolegów, nauczycieli, rodziców. Jego historia uczy tolerancji i życzliwego podejścia do innych, przestrzega przed uprzedzeniami.  Cudowny chłopak i ja. Trzy cudowne historie to inna strona opowieści o Auggiem. Pozwala spojrzeć na jego świat z nowych punktów widzenia: przyjaciela z dzieciństwa, szkolnego rozrabiaki i najpopularniejszej dziewczyny w klasie. Każdy z nich miał swoje powody, by zachowywać  się wobec Auggiego tak, a nie inaczej.  Trzy cudowne historie pokazują, że i ich niełatwo oceniać.

„365 dni cudowności”

To zachęcające do szlachetnego działania cytaty na każdy dzień roku, dotyczące odwagi, przyjaźni, miłości i życzliwości. Znajdziemy wśród nich słowa popularnych piosenek, cytaty z książek dla dzieci, epitafia z egipskich nagrobków i sentencje z ciasteczek z wróżbą. Inspiracją do stworzenia księgi złotych myśli stała się postać znanego z „Cudownego chłopaka” i uwielbianego przez uczniów profesora Browne’a.

Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Tagi:
© 2021
Wdrożenie: Solmedia.pl