Na czas koronawirusa

30 marca 2020
Kiedy biblioteka musi być zamknięta, ratunkiem dla tych co kochają czytać pozostają audiobooki i e-booki.
Proponujemy odwiedzić strony w internecie:
Polecamy też inne strony, jednak tylko część z nich oferuje darmowe audiobooki i e-booki:
Z własnego doświadczenia możemy zaproponować dwie aplikacje, z których korzystamy. Przed wykupieniem miesięcznego abonamentu można darmowo je wypróbować. Znajdują się tu e-booki i audiobooki zarówno dla dorosłych, jaki i dla młodzieży i dzieci.
  • STORYTEL
  • EMPIK
Dla najmłodszych zachęcamy do zainteresowania się AKCJĄ POLSKICH AKTORÓW ,,W telefonie, na tablecie ciocia z wujkiem bajki plecie”.
#przerwanabajkę #zostańwdomu
We środę i w piątek między 15.30  – 19.30 będziemy na swoich instastory LIVE czytali bajki. NON STOP. Co pół godziny będzie czytać inna osoba.
Zapraszamy do bajkowego kina
DO ZOBACZENIA!!! ZAPRASZAMY!!!
Inne ciekawe strony to :
Jak zawsze możemy liczyć na Bibliotekę Raczyńskich bracz.edu.pl
Tu też znajdziemy ciekawe propozycje.
Książka pozwala zapomnieć o problemach, zapewnia rozrywkę i pomaga w nauce.
Życzymy zdrowia! Do zobaczenia!