Z radością wszystkich witamy na naszej stronie internetowej :-) Zachęcamy do wejścia w książkę „Katalog on-line”, dzięki któremu można komfortowo przeglądać i wypożyczać zasoby (korzystając również z telefonów komórkowych i tabletów). Można także o każdej porze dnia i nocy przeglądać swoje konto biblioteczne, gdzie znajdują się między innymi informacje o terminie zwrotu wypożyczonych książek.

Nasz nowy system obsługuje bibliotekę dopiero od września, dlatego prosimy o wyrozumiałość jeśli będą jakieś niedociągnięcia. W miarę możliwości będziemy także systematycznie uzupełniać i tworzyć nowe zestawienia.

Agnieszka Jastrzębska i Sylwia Bolewska - bibliotekarki

Serdeczne podziękowania dla p.Lucyny Perz oraz p.Chudobieckich za przekazanie do naszej biblioteki książek.